| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 4.9 GHz to 5.9 GHz |
| Insertion Loss (dB) | 1.5 dB |
| Filter Type | Band Pass |
Stock: 1141
Distributors
pcbx
Unit Price$0.19407
Ext.Price$0.19407
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.19407 | $0.19407 |
| 10 | $0.13764 | $1.37640 |
| 50 | $0.12835 | $6.41750 |
| 100 | $0.11969 | $11.96900 |
| 500 | $0.11285 | $56.42500 |
| 1000 | $0.10601 | $106.01000 |
| 3000 | $0.09477 | $284.31000 |
| 5000 | $0.08473 | $423.65000 |
| 10000 | $0.07575 | $757.50000 |
